Cyril Chramosta - Procházka v polích

Kombinovaná technika, 32x44 cm. Signováno vpravo dole s věnováním Chramosta. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč.

72249. Procházka v polích
Zbývá:5 dnů, 2 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč