Cyril Chramosta - Párové obrazy - Máchovo jezero

Akvarely, oba: 5x15 cm, signovány vpravo dole Chramosta 47, rámovány, paspartovány, zaskleny.

o autorovi: 1908 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč.

12532. Párové obrazy - Máchovo jezero
Dražba ukončena:21.09.2017 18:41:52
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:900 Kč