Cyril Chramosta - Lipno

Pastel, 35x91 cm. Signováno vpravo dole Chramosta. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč.

21485. Lipno
Dražba ukončena:28.06.2018 19:53:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč