Cyril Chramosta

304030. Dřevorubec u jezírka

popis: Litografie, 23x38 cm. Signováno vpravo dole tužkou Cyril Chramosta. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, pasparta mírně znečištěna.

o autorovi: 1908 - 1990
Narodil se v Husinci. Malovat se učil soukromě u malíře Oldřicha Blažíčka, profesora J. Nového a Josefa Vonáška. Tíhl za básnickým projevem svého rodového vztahu k jihočeské krajině.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč.

dražba ukončena: 15.03.2020 20:13:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 12.03.2020 21:58:31 6825