Cyril Chramosta - Zátiší s houslemi

Olej na kartonu, 26x32 cm, signováno vpravo dole Chramosta 25, rám.

1908, Husinec na Šumavě - 1990, Praha

4988. Zátiší s houslemi
Dražba ukončena:26.05.2016 22:06:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč