Cyril Chramosta - Na návsi

Olej na kartonu, 21x30 cm, signováno vlevo dole Chramosta 25, rám.

1908, Husinec na Šumavě - 1990, Praha

4318. Na návsi
Dražba ukončena:31.03.2016 22:03:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč