Cyril Chramosta - Kytice v hnědém džbánu

Olej na kartonu, 56x46 cm, signováno vpravo dole Chramosta 40, rám.

1908, Husinec na Šumavě - 1990, Praha

3685. Kytice v hnědém džbánu
Dražba ukončena:27.01.2016 22:22:05
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč