Cortes - Neptun

Olej na kartonu, 69x49 cm, signováno vpravo dole Cortes, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

13643. Neptun
Dražba ukončena:25.10.2017 21:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.10.2017 21:44:58 1167