Cortes

13643. Neptun

popis: Olej na kartonu, 69x49 cm, signováno vpravo dole Cortes, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 25.10.2017 21:52:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 25.10.2017 21:44:58 1167