Neznámý autor - Cizinec

Olej na kartonu, 34x24 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Neznámý autor
87467. Cizinec
Zbývá:1 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč