Čína 20. stol. - Dóza s pečetidlem

Mastek, celková výška 11 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Čína 20. stol.
89479. Dóza s pečetidlem
Dražba ukončena:05.02.2023 20:27:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč