Neznámý autor - Cesta noční krajinou

Olej na kartonu, 70x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 70 cm

Neznámý autor
117683. Cesta noční krajinou
Dražba ukončena:16.06.2024 20:12:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč
Chcete prodat podobný obraz?