český sochař 1.pol. 20.stol. - Medvěd artista

Bronz na mramorovém podstavci, celková výška 16 cm. Rozměr medvěda 7x11 cm. Neznačeno. Datováno 1931.

Pozn.: Podstavec mírně poškozen.

český sochař 1.pol. 20.stol.
96030. Medvěd artista
Dražba ukončena:04.06.2023 20:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 04.06.2023 14:07:44 12105
500 Kč 04.06.2023 14:07:15 12316