Český malíř 1. pol. 20. stol. - Dolina

Olej na kartonu, 21x24 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 33 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
106948. Dolina
Dražba ukončena:13.12.2023 20:48:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 06.12.2023 18:31:22 12637