Anina Nejtková - Pivoňky ve skleněné váze

Olej na plátně, 55x62 cm, signováno vpravo dole A. Nejtková, rám.

4827. Pivoňky ve skleněné váze
Dražba ukončena:26.05.2016 19:25:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 000 Kč