český malíř kolem pol. 20. stol. - Zátiší hudby

Olej na plátně fixováném na kartonu, 60x44 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

český malíř kolem pol. 20. stol.
83744. Zátiší hudby
Dražba ukončena:28.09.2022 21:03:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč