český malíř kolem pol. 20. stol. - Plachetnice v zátoce

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 37x47 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

český malíř kolem pol. 20. stol.
98116. Plachetnice v zátoce
Dražba ukončena:02.07.2023 21:35:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč