český malíř kolem pol. 20. stol. - Konvolut 2 olejomaleb

Oleje na sololitu, oba 10x13 cm. Nesignovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

český malíř kolem pol. 20. stol.
74645. Konvolut 2 olejomaleb
Dražba ukončena:13.03.2022 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.03.2022 20:26:17 582