český malíř kolem pol. 20. stol. - Chalupy v zimě

Tempera, 39x58 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

český malíř kolem pol. 20. stol.
84744. Chalupy v zimě
Dražba ukončena:02.10.2022 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 02.10.2022 19:25:37 2758