český malíř 30. léta 20. stol. - Slunečnice ve džbánu

Olej na plátně, 68x55 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

český malíř 30. léta 20. stol.
95464. Slunečnice ve džbánu
Dražba ukončena:21.05.2023 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 12.05.2023 22:19:01 12867