S.G. Maran - Čertovka

Kombinovaná technika, 33x50 cm, signováno vpravo dole S.G. Maran, rám, zaskleno.

1886, Brno - 1983
Grafik a malíř, který se zaměřoval na pražské motivy. Věnoval se krajinomalbě.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4254. Čertovka
Dražba ukončena:31.03.2016 21:03:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč