český malíř 2. pol. 20. stol.

62026. Krajina

popis: Olej na sololitu, 70x125 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 25.07.2021 19:59:27 4142