Český malíř 1. pol. 20. stol. - Vrby u potoka

Olej na plátně, 50x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 87 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
96096. Vrby u potoka
Dražba ukončena:04.06.2023 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč