Český malíř 1. pol. 20. stol. - Starý mlýn

Olej na kartonu. 29x40 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
303108. Starý mlýn
Dražba ukončena:08.01.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 03.01.2020 11:02:37 5661