Český malíř 1. pol. 20. stol.

62041. Slunečnice

popis: Olej na sololitu, 33x26 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 15.07.2021 0:11:37 3780