Český malíř 1. pol. 20. stol. - Klidné pobřeží

Olej na překližce, 32x48 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 59 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
96066. Klidné pobřeží
Dražba ukončena:04.06.2023 21:01:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 04.06.2023 20:58:14 766
500 Kč 04.06.2023 14:08:18 12316