Český malíř 1. pol. 20. stol. - Jenštejn

Kombinovaná technika, 25x18 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
26477. Jenštejn
Dražba ukončena:16.01.2019 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (16.01.2019 14:03:33) 582
500 Kč 02.01.2019 4:00:15 238