MENU
Vstup do aukce
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
25. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (čtvrtek 2/2)
26. září 2024 od 20:00
167. Expresní nedělní aukce: Africké umění, obrazy, grafika a starožitnosti
29. září 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Kresby, všechny 13x16 cm. Nesignovány. Volné listy.
> zpět na aukční výsledky
Český grafik 20. století
76767. Konvolut 13 kreseb - Kalendářní rok
Dražba ukončena:
12.05.2022 22:44:00
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
500 Kč
12.05.2022 16:15:50
1041