Černý - Duha

Olej na sololitu, 52x65 cm. Signováno vlevo dole Černý. Nerámováno.

27221. Duha
Dražba ukončena:30.01.2019 22:12:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč