Čeněk Fousek - Kytice růží

Olej na kartonu, 54x40 cm, signováno vlevo dole Č. Fousek 63, rám.

8622. Kytice růží
Dražba ukončena:29.03.2017 18:24:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.03.2017 18:19:11 258
500 Kč 24.02.2017 16:57:55 1277