Olej na plátně, 24x34 cm. Signováno vpravo dole C. Matějů. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se v Bačetíně u Nového Města nad Metují roku 1880. Studoval ve Vídni. Tvořil v Červeném Kostelci.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč