Celestýn Matějů - Břízy u lesa

Olej na plátně, 83x60 cm. Signováno vpravo dole Celestýn Matějů. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Bačetíně u Nového Města nad Metují roku 1880. Studoval ve Vídni. Tvořil v Červeném Kostelci.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

21098. Břízy u lesa
Dražba ukončena:27.06.2018 18:27:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč