Čechy počátek 20. stol. - Flakon

Sklo, rubínová lazura, brus, dekor vinné révy. Výška: 12 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy počátek 20. stol.
300400. Flakon
Dražba ukončena:31.08.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč