Čechy počátek 20. stol. - Fajfka s motivem Karlových Varů

Porcelán, celková výška 33 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy počátek 20. stol.
23060. Fajfka s motivem Karlových Varů
Dražba ukončena:17.10.2018 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.10.2018 20:57:28 2357
500 Kč 31.08.2018 13:26:27 831