Čechy počátek 20. stol.

23060. Fajfka s motivem Karlových Varů

popis: Porcelán, celková výška 33 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 17.10.2018 21:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 17.10.2018 20:57:28 2357
500 Kč 31.08.2018 13:26:27 831