Čechy kolem roku 1900 - Obal na květináč

Porcelán, výška 15 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

Čechy kolem roku 1900
98861. Obal na květináč
Dražba ukončena:16.07.2023 20:15:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč