Čechy kolem pol. 19. století - Porcelánové hodiny

Porcelán, výška 24 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Chybí horní část.

95842. Porcelánové hodiny
Dražba ukončena:28.05.2023 20:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč