Čechy 2. pol. 19. stol. - Lovec s uloveným zajícem

Porcelán, glazováno, ručně malováno, značeno, výška 11 cm.

Čechy 2. pol. 19. stol.
97868. Lovec s uloveným zajícem
Dražba ukončena:25.06.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 21.06.2023 14:12:25 5418