Čechy 1. pol. 20. stol. - Váza

Keramika, výška 60 cm, průměr 22 cm.

Pozn.: V hrdle místy poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
92744. Váza
Dražba ukončena:02.04.2023 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (01.04.2023 21:33:07) 12489
500 Kč 25.03.2023 13:11:40 852