MENU
Vstup do aukce
160. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
28. března 2024 od 20:00
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, výšky 9 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 1. pol. 20. stol.
72272. Konvolut 2 těžítek
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 200 Kč
limit (23.01.2022 19:57:43)
9337
1 100 Kč
6644
1 000 Kč
limit (23.01.2022 19:57:22)
9337
900 Kč
6644
800 Kč
limit (23.01.2022 19:42:06)
9337
700 Kč
1331
600 Kč
5536
500 Kč
1331