C. Herberth  - Konvolut 2 portrétů

Kombinované techniky, průměry 15 cm. 1x signováno C. Herberth. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

82239. Konvolut 2 portrétů
Dražba ukončena:07.08.2022 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč