Bretschneider - Vysoká v zimním lese - kvalitní dobový rám

Olej na plátně, 55x35 cm. Signováno vlevo dole Bretschneider 1903. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 79 cm

vydraženo top
Bretschneider
106468. Vysoká v zimním lese - kvalitní dobový rám
Dražba ukončena:03.12.2023 21:05:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč