Brejcha - Tulipány

Olej na sololitu, 47x34 cm. Signováno vpravo dole Brejcha 85. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

80132. Tulipány
Dražba ukončena:26.06.2022 20:07:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč