Olej na překližce, 39x35 cm. Nesignováno. Zezadu přípis. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1903 - 1938
Malíř, středoškolský profesor. Studoval několik let architekturu, posléze AVU v Praze u V. Nechleby. Jako profesor působil na Slovensku. Ve volné tvorbě se věnoval především figurální kresbě a malbě. Byl členem Umělecké besedy slovenské, se kterou též vystavoval.