Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Bohuš Šippich. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1885 - 1935
Narodil se v Brandýse nad Labem. Studoval UMPRUM u prof. Engelmüllera, Maška, Preislera a Suchardy. Studijní cesty podnikl do Německa a Itálie. Věnoval se malbě, ilustracím a vytvářel dětské hračky, za které získal mnohá ocenění.