Bohumil Puchýř - Cesta k osadě

Olej na kartonu, 30x45 cm. Signováno vpravo dole Boh. Puchýř. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1914 - 1985

Bohumil Puchýř
92480. Cesta k osadě
Dražba ukončena:26.03.2023 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč