Bohdalecký, Vondráček,... - Konvolut 8 prací na papíře

Různé techniky, rozměry od 21x30 cm do 39x49 cm. Většina signována. Všechny rámovány, 7x zaskleno.

Bohdalecký, Vondráček,...
96136. Konvolut 8 prací na papíře
Dražba ukončena:04.06.2023 21:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 04.06.2023 8:26:03 6147
500 Kč 26.05.2023 13:56:39 10207