Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vpravo dole Blanka Keš. Nerámováno.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: 1963
Malování se věnuje od roku 2015. Zabývala se estetikou a kýčem v masové kultuře. Její obrazy často vznikají společně s doprovodným textem.