Bláha - Lesy v horách

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Bláha Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 94 cm

116353. Lesy v horách
Dražba ukončena:26.05.2024 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč