František Bílek (1907) - Pouť ve vsi

Pastel, 45x61 cm. Signováno vlevo dole Fr. Bílek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Sklo v rohu prasklé.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1907 – 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

82767. Pouť ve vsi
Dražba ukončena:14.08.2022 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč