František Bílek (1907) - 5-9.V. 1945

Nejdelší strana: 62 cm

Sádrový reliéf, 20x47 cm. Signováno vlevo dole Fr. Bílek.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1907 – 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

102269. 5-9.V. 1945
Dražba ukončena:24.09.2023 20:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 24.09.2023 15:59:13 9294