B. Friml

62051. Snopy

popis: Olej na kartonu, 50x68 cm. Signováno vpravo dole B. Friml. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 20.07.2021 18:48:07 7987